Aktualności

Sportowe sukcesy Lelewela

Na przełomie lutego i marca 2025 roku odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Dzielnicy Bielany dla szkół średnich w siatkówce.
W turnieju męskim wzięło udział 11 reprezentacji z bielańskich szkół, zaś w turnieju pań 10.
Męska drużyna siatkówki Lelewela sięgnęła po srebro, zaś dziewczęta zdobyły brąz.
Podczas zawodów panowała znakomita atmosfera zdrowej rywalizacji, a entuzjastyczne reakcje kibiców zagrzewały zawodników do walki o medale.

Drużyna Chłopców
Marta Słowińska – trener
Jakub Paszkowski – kapitan

Mateusz Chrulski
Franciszek Izdebski
Michał Subda
Franciszek Żerko
Franciszek Kwiatkowski
Max Fijewski
Tymek Wawryniuk
Jan Podgórzak
Mikołaj Kurek
Franciszek Głowacki

Drużyna Dziewcząt
Ryszard Koziara – trener
Karolina Maćkowiak
Anna Orzeszek
Inga Turek
Weronika Szymańska
Anna Pastuszka
Tola Zimnoch
Laura Rusa
Ola Bałtowska
Natalia Hortecka
Julia Przybylska
Zosia Słupecka
Lena Megger
Hanna Wojtczak

Zobacz również
LELEWEL Z TYTUŁEM „ZŁOTEJ SZKOŁY 2026”
WARSZTATY – AKADEMIA JUTRA. FINANSE Z KLASĄ 2.0
LELEWEL W PROGRAMIE – SZKOŁA AMBASADOR PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
LEKCJA MUZEALNA
Przejdź do treści